Kontakt

Forum Fotografii i Multimediów

ul. Warszawska 6/34
15-063 Białystok
KRS 0000395724

KONTAKT@INTERPHOTO.PL

EMAIL US/NAPISZ DO NAS

Grzegorz Jarmocewicz – Festival Artistic Director/Dyrektor Artystyczny Festiwalu
tel. +48 602 229 009
e-mail: g.jarmocewicz@interphoto.pl


Monika Pańko – Festival Coordinator/Koordynator Festiwalu
tel. +48 503 990 450
e-mail: m.panko@interphoto.pl


Wojciech Wojtkielewicz Sr.
 – Media
tel. +48 695 119 762
e-mail: w.wojtkielewicz@interphoto.pl


Aleksandra Śmigielska
 – International Contact/Kontakty Międzynarodowe
tel. +48 664 295 592
e-mail: a.smigielska@interphoto.pl


Wiesław Woronowicz
– Photo-competition & Portfolio Review/ Konkurs Fotograficzny i Portfolia
tel. +48 504 745 803
e-mail: w.woronowicz@interphoto.pl

Damian Przestrzelski – Workshops Coordinator/Koordynator Warsztatów
tel. +48 600 556 561
e-mail: d.przestrzelski@interphoto.pl

 

Monika Stajkun – Sponsoring
tel. +48 509 489 456
e-mail: m.stajkun@interphoto.pl

 

Monika Pańko – Voluntary/Wolontariat
tel. +48 503 990 450
e-mail: m.panko@interphoto.pl

 

Maciej Jencz – Portfolio Review/Przegląd Portfolio
e-mail: portfolio@interphoto.pl