WYSTAWY GŁÓWNE

02.09
16.30 - prof.Marek Szyryk / Dom Kultury Śródmieście, ul. Kilińskiego 13
17.30 - ITF Opava, PWSFTViT Łódź / Hala Wystawiennicza Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, ul. Oskara Sosnowskiego 11
17.30 - wystawa zbiorowa fotografii pracowników Zakładu Architektury Wnętrz PB "Raumzeit" oraz wystawy indywidualne: A.J. Bronikowski, Grzegorz Łoś, filmowe koło naukowe - Mapping, Jan Kaba, Tadeusz Nieścier / Wydział Architektury Politechniki Białostockiej, ul. Oskara Sosnowskiego 11
17.30 - AFiP, FFiM / Wydział Architektury Politechniki Białostockiej, ul. Oskara Sosnowskiego 11
17.30 - Hochschule Hannover / Hala Wystawiennicza Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, ul. Oskara Sosnowskiego 11
19.00 - Grzegorz Przyborek / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
19:00 - Inauguracja festiwalu / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
19.30 - Grzegorz Przyborek - wykład / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19

03.09
17.00 - "Z jednej i z drugiej strony", projekt pod kuratelą Sławomira Tobisa / Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, ul. Kilińskiego 8
18.00 - Marian Schmidt / Galeria im. Sleńdzińskich, ul. Legionowa 2
19.00 - S. J. Woś wystawa kuratorska - G. Jarmocewicz / Białostocki Ośrodek Kultury, ul. Legionowa 5
19.30 - Adelina i Mateusz Woś - wernisaż prac, wykład o twórczości S. J. Wosia, prowadzenie - G. Jarmocewicz / Kawiarnia FAMA, ul. Legionowa 5
20.30 - Spotkanie ze Sławomirem Tobisem i Łukaszem Rogowskim - Fotografia i socjologia na pograniczu. Rozmowa o projekcie, którego gościem specjalnym był S. J. Woś / Kawiarnia FAMA, ul. Legionowa 5

04.09
17.00 - Grupa 18x24 / Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A
17.30 - PAcamera Club / Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A
18.00 - Tomasz Michałowski / Archiwum i Muzeum Archidiecezjalne, ul. Warszawska 48
18.30 - Kolektyw SPUTNIK / Archiwum i Muzeum Archidiecezjalne, ul. Warszawska 48
19.30 - Spotkanie z Andreiem Liankevichem - Kolektyw Sputnik
Prezentacja książki o Młodej Białoruskiej Fotografii, która powstała w niemczech. Opis książki TUTAJ.
/ Kawiarnia Labalbal, ul. Warszawska 21/3

05.09
17.00 - Gintaras Cesonis, Litwa / Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, Spodki, ul. Św. Rocha 14
18.30 - Andrzej Różycki / Sala wystawiennicza Biblioteki Uniwersyteckiej im. J. Giedroycia, ul. M. Skłodowskiej-Curie 14A
19.30 - "Gramatyka Gender", wystawa kuratorska - Krzysztof Jurecki / Akademia Teatralna w Białymstoku, ul Sienkiewicza 14
20.15 - "Wokół Gender" - spotkanie z artystkami i K. Jureckim

06.09
17.00 - Igor Savchenko, Białoruś / Galeria Białostockiego Teatru Lalek, ul. Kalinowskiego 1
18.00 - Natalia LL / Galeria Arsenał, ul. Mickiewicza 2
18.00 - Michał Jeliński / Galeria Arsenał, ul. Mickiewicza 2

8.09
10.00 - spacer fotograficzny po osiedlu ?Tysiąclecia?, spotkanie przy restauracji ?Kaunas?, ul. Wesoła 18
12.00 - warsztaty dla dzieci ?Jestem kuratorem/ką? / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
12.00 - warsztaty z historycznych technik fotograficznych, Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości, ul. Warszawska 6/34

09.09
18.00 - Białostockie Towarzystwo Fotograficzne, wystawa zbiorowa / Klub Kalina, ul. Kalinowa 9

10.09
18.00 - Spotkanie autorskie / Galeria Arsenał, ul. Mickiewicza 2

11.09
17.00 - warsztaty fotografii analogowej / Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości, ul. Warszawska 6/34

12.09
8.00-22.00 do 30 września - Magdalena Podbielkowska Bisley - Untitled / Kawiarnio-księgarnia "Spółdzielnia", ul.Marii Skłodowskiej-Curie 8/1
17.30 - spotkanie o projekcie ?Albom pl?, spotkanie grup warsztatowych z fotografii prasowej / Galeria im. Sleńdzińskich, ul. Legionowa 2

14.09
10.00 - warsztaty z obróbki cyfrowej / Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego, ul. Poleska 27
11.00 - warsztaty z fotoedycji / Galeria Arsenał, ul. Mickiewicza 2

15.09
12.00 - otwarcie wystawy 'Lipowa' / Rynek Kościuszki
12.30 - warsztaty oświetlenie w plenerze / Rynek Kościuszki

17.09
18.00 - Zofia Rydet ? jedna z najwybitniejszych polskich fotografek / Galeria im. Sleńdzińskich, ul. Legionowa 2
spotkanie poprowadzi Fundacja im. Zofii Rydet, zostanie pokazany film A.Różyckiego o fotografce

18.09
17.00 - c.d. warsztatów z fotografii analogowej / Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości, ul. Warszawska 6/34

19.09
18.00 - otwarcie wystawy ?Nieoczywiste?

20.09
17.00 - c.d. warsztatów obróbki cyfrowej / Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego, ul. Poleska 27

21.09
11.00 - warsztaty street artowe 'wytnij sobie zdjecie' / Galeria im. Sleńdzińskich, ul. Legionowa 2
?13.00 - warsztaty mokry kolodion / Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości, ul. Warszawska 6/34

22.09
11.00 - warsztaty dla dzieci?Jestem kuratorem/ką? / Dom Kultury Śródmieście, ul. Kilińskiego 13
?12.00 - warsztaty fotografii poklatkowej / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19? ?

24.09?
18.00 - pokaz filmu ?Przeznaczone do burdelu? / Galeria im. Sleńdzińskich, ul. Legionowa 2

25.09
?17.00 - cd. warsztatów z fotografii analogowej / Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości?, ul. Warszawska 6/34 ?

29.09
?12.00 - 15.00 - Piknik fotograficzny / Biuro Stowarzyszenia na rzecz Kultury i Dialogu 9/12, ul. Dąbrowskiego 24